ساخت و ایجاد وبلاگ جدید در بلاگفا

ساخت و ایجاد وبلاگ جدید در بلاگفا 4.00/5 (80.00%) 147 votes

شما قصد ساخت یک وبلاگ جدید در سیستم وبلاگدهی Blogfa.com را دارید؟ تا آخر این مقاله با ما همراه شوید و پس از آن دست به کار شوید. در این نوشته به شما نشان خواهیم داد چطور در چند گام ساده در سیستم وبلاگ‌دهی بلاگفا صاحب وبلاگ رایگان شوید. پس کافی است این سه مرحله آسان را یکی یکی تا تحویل وبلاگ طی کنید.

اگر تصمیم خود را برای ساخت یک وبلاگ در بلاگفا گرفته اید، باید عرض کنم که این کار در عرض فقط یک دقیقه قابل انجام است. برای این کار اول باید به آدرس سایت بلاگفا بروید. در صفحه اول بعد از توضیحاتی که در وسط صفحه نمایان است، در زیر آن یک تصویر با اسم ایجاد وبلاگ جدید را می‌بینید که باید برای شروع مراحل ثبت نام روی آن کلیک کنید.

new-weblog-in-blogfa
صفحه اصلی سایت بلاگفا

برای راحتی کار شما از همین جا هم می‌توانید روی عکس زیر کلیک کنید تا مراحل ثبت نام برای شما در این سیستم شروع شود.

دکمه-ایجاد-وبلاگ-جدید-در-بلاگفا

مراحل ثبت نام در بلاگفا بسیار ساده است. بعد از اینکه روی پیوند بالا کلیک کردید، وارد صفحه‌ای می‌شوید که اطلاعاتی را که برای تحویل دادن وبلاگ به شما نیاز است را باید وارد کنید. در تصویر زیر شما شکل و شمایل صفحه اطلاعات ورودی را می‌بینید که باید بر مبنای توضیحاتی که به هر قسمت منتسب شده است عمل کنید.

صفحه ثبت نام سایت بلاگفا برای ساخت وبلاگ جدید
صفحه ثبت نام سایت بلاگفا همراه با جزئیات

1- نام کاربری: شما باید در این قسمت یک نام کاربری انتخاب کنید. نام کاربری همان عبارتی است که شما با آن در سایت بلاگفا شناخته می‌شوید و اجازه ورود را به شما می‌دهند. همچنین آدرس وبلاگ شما هم با همین نام شروع می‌شود، پس در انتخاب این گزینه دقت کنید تا بعداً دچار مشکل نشوید. برای انتخاب نام کاربری شما فقط اجازه استفاده از حروف انگلیسی و اعداد را دارید. پس دقت کنید در حین نوشتن، زبان رایانه شما لاتین باشد و از علائم دیگر استفاده نکنید.

2- کلمه عبور: کلمه عبور همان رمز عبوری است که با آن اجازه ورود به قسمت مدیریت وبلاگ را پیدا می‌کنید. در این بخش شما باید یک کلمه عبور مطمئن و غیر قابل حدس انتخاب کنید تا امنیت وبلاگ شما تا حد زیادی تامین شود. در کلمه عبور شما باید از کاراکترهایی مانند ( -_()^%$#@!=+\\{}/.,[] ) هم برای افزایش قدرت آن بهره ببرید. فقط فراموش نکنید که این رمز را در مکانی امن و حفاظت شده نگه دارید. هر چند اگر این رمز را گم کنید دوباره قابل بازیابی است، ولی اگر کسی به غیر از شما با این رمز به وبلاگ شما وارد شد دیگر قابل بازیابی نیست؛ پس دقت کنید.

3- تکرار کلمه عبور: در این بخش برای تایید کلمه عبور، همان رمزی را که در بخش شماره 2 نوشتید را دوباره با دقت در این قسمت وارد کنید. دقت کنید که کلمه عبور به بزرگی و کوچکی حروف حساس است.

4- عنوان وبلاگ: برای وبلاگ خود چه عنوانی را انتخاب کردید؟ عنوانتان را در این بخش بنویسید. عنوان را هم بعداً از قسمت تنظیمات وبلاگ می‌توانید تغییر دهید.

5- نام نویسنده:  برای نام نویسنده شما می توانید هم نام حقیقی خود را بنویسید، یا یک نام مستعار برای خود انتخاب کرده و در این قسمت بنویسید. این نام همراه هر مطلب در وبلاگ شما برای نسبت دادن آن نوشته به نویسنده استفاده می‌شود.

6- شرح وبلاگ: یک  شرح مختصر و مفید از آنچه که برای آن وبلاگتان را ساختید بنویسید. سعی کنید که با محتویات وبلاگ تناسب داشته باشد و از علائم خاص هم برای زیبا سازی آن استفاده نکنید، که این موضوع از خیلی جهات به نفع شماست.

7- ایمیل خصوصی: در این بخش آدرس یک ایمیلی که فقط جهت ارتباط بلاگفا با شما کاربرد دارد را یادداشت کنید. این ایمیل باید تا می‌شود خصوصی باقی بماند. این آدرس برای زمانی که مثلا رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید کاربرد دارد، که بلاگفا رمز عبور جدید را برایتان به این آدرس می‌فرستد.

8- ایمیل نویسنده: آدرس نامه الکترونیکی که در این بخش وارد می‌کنید با قبلی تفاوت دارد. این آدرس برای ارتباط کاربران وبلاگ شما با شماست. یعنی در وبلاگ شما این آدرس دیده می‌شود ولی ایمیل خصوصی نه. اگر می‌خواهید ایمیلی که بازدید کنندگان وبلاگ شما با آن با شما ارتباط دارند متفاوت باشد، یک آدرس دیگر را در این بخش وارد کنید. این گزینه اختیاری است و می‌توانید آن را خالی رها کنید.

9- منطقه زمانی: اگر در ایران زندگی می کنید و می‌خواهید مطالب شما با زمان رسمی ایران هماهنگ باشد، بهتر است این گزینه را به حالت پیش فرض خود یعنی “تهران” رها کنید و گرنه منطقه زمانی دیگری را از فهرست کشویی انتخاب کنید. این بخش برای زمان‌های ارسال نوشته کاربرد دارد.

10- ایجاد وبلاگ: پس از آنکه تمامی گزینه‌ها را به درستی پر کردید حال وقت ارسال این اطلاعات برای تحویل گرفتن یک وبلاگ جدید است. ولی قبل از آنکه این دکمه را بفشارید بهتر است قوانین استفاده از سرویس وبلاگ دهی بلاگفا را که در بالای همین بخش قرار دارد مطالعه کنید، تا متوجه این موضوع باشید که چه افعالی مخالف قوانین این سرویس است و با انجام آنها شما متخلف شناخته می‌شوید. بهتر است چند دقیقه از وقتتان را برای مطالعه آن اختصاص دهید. برای ساخت وبلاگ هم بروی این دکمه کلیک کنید.

11- انصراف : اگر در حین مراحل ثبت نام به هر دلیلی از انجام این کار منصرف شدید، می‌توانید با انتخاب این گزینه ایجاد وبلاگ را لغو کنید.

12- راهنما : در بخش راهنمای این صفحه هم شما با موضوعاتی هنگام ثبت نام یاری می‌شوید، که از پیش آمدن مشکلات بعدی جلوگیری می‌کند.

کار شما با پر کردن گزینه های مورد نیاز و فشردن کلید “قبول قوانین سایت و ایجاد وبلاگ” به اتمام می‌رسد. ولی ممکن است با فشردن این کلید اخطارهایی را به شما بدهد که باید اول آنها را رفع کنید و سپس اقدام نمایید.

اخطارهایی که ممکن است به شما داده شود، می‌تواند در اثر این موارد باشد، پس لطفا آنها را بررسی کنید:

 • نام کاربری یا نام وبلاگ شما قبلا به ثبت رسیده باشد: در این صورت شما باید یک نام دیگر را انتخاب کنید. بیشتر اخطارها از این نوع می‌باشد.
 • رمز عبور شما خیلی ساده یا همنام با نام کاربری باشد: باید رمز عبور را تغییر و سخت‌تر کنید.
 • برخی گزینه‌های اجباری را پر نکرده باشید: گزینه‌هایی که اجباری هستند را حتماً پر کنید.
 • تکرار کلمه عبور با مورد قبلی یکی نباشد: دقیقاً کلمه عبور قبلی را به دقت وارد کنید.

پس از تمام این اعمال اگر صفحه زیر برای شما ظاهر شد کار شما تمام است:

صفحه اتمام ساخت وبلاگ
صفحه اطلاع از اتمام ساخت وبلاگ

به شما تبریک می‌گوییم.
وبلاگ شما در بلاگفا با موفقیت ساخته شد. اطلاعات ورود به مدیریت وبلاگ به ایمیل خصوصی که در بخش ثبت نام وارد کردید ارسال می‌گردد. برای ورود به این بخش باید از صفحه اصلی سایت بلاگفا با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور به بخش مدیریت وبلاگ‌تان وارد شوید و کنترل تمام موارد وبلاگ را از آنجا بدست بگیرید. اگر می‌خواهید مراحل ساخت وبلاگ جدید در بلاگفا را به صورت تصویری ببینید، به فیلم آموزش ساخت وبلاگ در بلاگفا مراجعه نمایید.

منتشرشده توسط

مدیر*

سلام؛ من جمال روح بخش هستم و نویسنده و مدیر گروه سایت‌های کاربر رایانه. همیشه به یاد گرفتن علاقه‌مند بودم و الان این علاقه کم که نشده، بلکه بیشتر هم شده! بیشتر دوست دارم چیزهایی رو یاد بگیرم که یک روزی به کارم بیاد. علاقۀ من به فناوری اطلاعات باعث شده پایگاه‌های زیادی رو راه‌اندازی کنم و ایده‌های بسیاری هم در این زمینه دارم. بماند اینکه این فقط قسمتی از زندگی من است و تو کاری که انجام می‌دم به قابلیت توسعه‌اش خیلی اهمیت میدم.

178 دیدگاه برای «ساخت و ایجاد وبلاگ جدید در بلاگفا»

   1. سلام؛من ياسر فكري هستم.ازاين كه به اين وبلاگ وارد شديد از شما ممنونم؛بزودي عكس هاي فاتيما بهارمست رو براي شما تو وبلاگم ميزارم كه دانلود كنيد.از همه شما متشكرم

  1. سلام دوست عزیز کاری نداره اول باید وارد ورود کاربران در بلاگفا شوید و سپس در نام کاربری نام وبلاگ خود را بجز BLOGFA مانند WW.4BAGH-IRAN.BLOGFA.COM را 4DAGH-IRAN را وارد نمایید و سپس در قسمت کلمه عبور یا رمز خود را وارد نمایید و وارد شوید سپس در قسمت ارسال مطلب جدید مطلب خود را بنویسید امیدوارم موفق شوید.

  2. شما باید به قسمت پست مطالب جدید برین و مطلبتون داخل ان کادری که می اورد بگذارید و سپس دکمه ثبت مطلب جدید را بزنید و بعد در صفحه وبلاگتون قرار میگیرد.

  1. اون عدد فیلتر نمیشه! بعد از یک مدتی امتحان کنید و یا با یک مرورگر دیگه مثل Opera یا Chrome یا فایرفاکس امتحان کنید.

  1. باید با یک نرم افزار گرافیکی مثل فتوشاپ یا ایلاستریتور این کار رو انجام بدید. باید این برنامه‌های گرافیکی رو یاد داشته باشید.

 1. با سلام من تازه یه وبلاگ تو بلاگفا باز کردم اما هر چقدر قالب رو عوض میکنم باز همون به شکل اولی مونده لطفا راهنمایی کنید!

 2. با سلام وآرزوی موفقیت برایتان
  خواهش می کنم راهنمائی بفرمائید چرا نوشته های به زبان انگلیسی در بلاگفا به صورت درست بعداز ثبت
  ظاهر نمی شود؟ برای نمونه شماره ها بجای قرارگرفتن درسمت چپ به راست می روند.

  1. این به قالب شما بر میگرده. مثلاً اگر کدهای CSS رو ویرایش کنید و Direction رو left کنید، همه چیز درست میشه. در کل این قالبها برای فارسی نوشته شده، شما باید اون رو انگلیسیش کنید.

 3. سلام با این پیغام روبرو هستم همه چی رو چک کردم درست بود ( اطلاعات فرم ناقص است لطفا مجدداً فرم ثبت نام را پر کنید)

  1. موقع ثبت نام در بلاگفا، ممکنه بار اول با چنین مشکلی مواجه بشید. یکبار دیگه که امتحان کنید، ثبت نام شما انجام میشه.

 4. سلام. من نمیتونم فایل زیپ یا تصویر یا فیلم و… رو بذارم؟ اموزشش رو هم خوندم ولی برام جا نمیوفته. لطفا اگه میشه اموزش تصویری رو بذارید تا دانلود کنیم. توروخدا. باتشکر. بوسسسسسسسس

 5. من وبلاگم رو ساختم. به بخش مدیریت وبلاگ هم رفتم و صفحه اصلی وبلاگم رو دیدم. ولی هر چی توی یاهو یا گوگل وبلاگم رو سرچ میکنم چیزی پیدا نمیکنه. دلیلش چیه؟ لطفا راهنماییم کنید.

  1. شما باید صبر داشته باشید و وبلاگتون رو پر از مطلب کنید. معمولاً وبلاگهای زیر 20 مطلب توی نتایج جستجو نمیان

 6. هر چي تلاش كردم موفق به ثبت وبلاگ نشدم مدام در قسمت نام كاربري ارور ميداد : (( نام کاربری تنها میتواند شامل حروف انگلیسی یا اعداد باشد )) هر اسمي دادم قبول نكرد تا اينكه مجبور شدم اسم خودمو بدم به انگليسي ولي بازم همين پيام رو داد . ديگه پشيمون شدم ميرم جاي ديگه امتحان ميكنم ببينم چي ميشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. خیلی وقت‌ها نام کاربری توسط کس دیگه‌ای گرفته شده. برخی اوقات هم شما باید از کاراکترهای مجاز اون سرویس استفاده کنید.

  1. به شیوه‌ای که توی مقالات گفته شد یک صفحه بسازید، سپس اسم اون رو “درباره ما” بذارید. سپس مطلبتون رو توی ویرایشگر اون صفحه مثل یک نوشته‌ی معمولی وارد کنید.

 7. سلام من میخوام تصویر بذارم هرچی توضیحات خوندم نمییییییششه نمیدونم چه طوری ادرس تصویر پیداکنم اخه هرتصویری انتخاب میکنم ادرسش زیاده کممممممککککککممممم کنییید

  1. شما باید روی عکس راست کلیک کنید، Copy Image Location یا این چنین دستوری رو انتخاب کنید، نشونی توی حافظه‌ی موقت رایانه‌ی شما ذخیره میشه. حالا اون رو توی ویرایشگر وبلاگ Paste کنید. تمام

  1. سلام، اولاً فینگلیش ننویسید.
   توی قسمت شرح وبلاگ یک جمله باید از چیزهایی که میخاید توی وبلاگ بنویسید رو وارد کنید و معمولاً به این مورد ایراد نمیگیره. ولی زمانی که برای نشونی وبلاگ (گزینه‌ی بالاتر از شرح وبلاگ) شما یک کلمه یا اصطلاح تکراری رو وارد کنید (یعنی قبلاً یکی دیگه اون رو ثبت کرده باشه)، این خطا وارد میشه. یک کلمه دیگه همراه با اعداد رو امتحان کنید.

 8. با سلام مشکلی هست .لطفا راهنمایی کنید .چطوری میتونم در قسمت ارسال نظرات بازدید کنندگان، نوشتن ایمیل را اجباری کنم؟چون نظر میاد ولی ایمیلی از انها نیست؟!!!

 9. من برای نام کاربری مینویسم red girl.اما پایینش مینویسه که نام کاربری تنها میتواند شامل حروف انگلیسی یا اعداد باشد!چراااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. تورو به خدا کمکم کنید آخه هر چه روی (قبول مقررات وایجاد وبلاک جدید کلیک میکنم هی چه نمی یاد)

   تمام مشخصات را هم وارد کردم خدا از جوونی کمت نکند کمکم کن کممممممممممممممممممممککککککککککککککککککککککککککککککک

   1. به احتمال زیاد یا سامانه‌ی بلاگفا مشکل داره که موقتی است، یا مرورگر شما مشکل داره که در این صورت باید از یک مرورگر دیگه مثل Chrome استفاده کنید.

 10. من نمیدونم چرا هرچی کلمه‌ی عبور یا نام کاربری وارد میکنم میگه اشتباهه. در صورتی که درسته دقیقا طبق گفته‌ی کادر من عمل کردم، ولی درست نمیشه من رو راهنمایی کنید.

  1. باید به متن خطایی که به شما نشون میده دقت کنید. حتماً نام کاربری رو انتخاب میکنید که از قبل در سایت وجود داشته! یا رمز عبورتون ساده است. یا ایمیل‌تون رو اشتباه وارد می‌کنید. دقت کنید که برخی از گزینه‌ها وارد کردنشون واجبه…

 11. سلام ببخشید میخواستم بگم که من کلمه ی عبور برای ساخت وبلاگ رو میزنم ولی وقتی تکرار کلمه ی عبور رو میزنم وارد بلاگفا نمیشه لطفا راهنمایی کنید/متشکرم.

  1. سلام، از اینجا که کلاً وارد بلاگفا نمیشید! ولی بخش تکرار رمز عبور رو باید دقیقاً همون رمز اولی باشه. بهتره که رمز رو توی یک فایل متنی بنویسید و سپس توی هر دو تا گزینه رمز عبور کپی کنید. این بهترین کاره…

 12. مممممممممممممنون من به آرزوم رسییییییییییییدم رسییییییدم خدا ا ز جوونی کمت نکند

  مر300000000000000000000000000000000000

  این برای تو

  1. سلام، باید ببیند که ایراد کار کجاست. بیشتر اوقات ایراد از اینجا ناشی میشه که شما یک عبارت تکراری رو وارد می کنید که قبلاً توسط فرد دیگری به ثبت رسیده. از اعداد هم در نام کاربری خود استفاده کنید.

  1. این دیگه بستگی به سرویس ایمیلی داره که شما توش ثبت نام کردید. اگر یاهو یا جیمیل هست باید به صفحۀ ورودش برید و از اونجا نام کاربری و رمز عبور رایانامه رو وارد کنید.

  1. سلام، تمام گزینه‌ها رو باید به درستی وارد کنید تا وبلاگ شما ساخته بشه. پس از اون با نام کاربری و رمز عبور وارد وبلاگ بشید.

 13. سلام.من همین الان ساختم.خیلی راحت بود.ممنون از قسمت راهنماییتون……..
  بچه ها وقتی میخواین نام کاربری وارد کنید فقط و فقط حروف و اعداد انگلیسی وارد کنید.نقطه و کاما و …اینارو نذارید درست میشه.

 14. سلام. هرچی “قبول قوانین سایت وایجاد وبلاگ” رو می‌زنم کاری انجام نمی‌شه دیگه نمی‌تونم تحمل کنم کمکم کنید. کممممممممممک.

 15. سلام من قبلا یه وبلاگ ساختم که داشتم ویرایشش میکردم که بعد وقتی خواستم آدرس جدید رو بزنم میگفت اشتباهیه
  الان که میخوام یکی دیکه درست کنم اصلا این کد عبور رو نمیاره
  این مشکل رو چند روز که دارم
  با گوگل چروم و فایرفکس و حتی ایکسپلور اومدم ولی باز همین مشکلو داره
  امیدوارم درستش کنید
  فدا مداتون

 16. سلام خسته نباشید.من دارم وبلاگ میسازم همه اطلاعات رو وارد میکنم وقتی کد امنیتی رو میزنم میگه کد صحیح نیست.خواهش میکنم کمکم کنید

 17. اااااااه خسته شدم توی همه ی درگاههای اینترنتی (فایرفاکس.کرم.اکسپلورر) رفتم مشخصاتمو نوشتم قبول قوانین سایت و ایجاد وبلاگ رو که میزنم درست نمیشه اه
  دددددییییگگگگگههههه خخخخسسسسسسستتتتتتههههه شششششششششششددددددددددددددممممممممممم….. تورو خدا کمک کنید. اعصابم خرد شد ااااااهههه

 18. سلام
  من وقتی ایجاد وبلاگ رو میزنم اخطار میده : فرم ناقص است!
  ولی من همه رو پر کردم!!

  پس دیگه باید چیکار کنم ؟؟؟؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید!

 19. واقعا خسته شدم چهار ساعته که یک وبلاگ ساختن وقتم رو گرفته مدام میگه کلمه عبور و تکرار آن یکسان نیست در حالیکه هزار بار امتحان کردم و مطمینم درست مینویسم…. واقعا خسته شدم راهنماییم کنین

 20. سلام تمام مشکلاتو پشت سر گذاشتم به غیر یکی که اونم
  بعد فشار دادن ثبت وبلاگ برام نوشته میشه کد امنیتی را صحیح وارد کنید هر کاری میکنم درست نمیشه چچیکار کنم من رمز عبورمو درست وارد کردم پس چرا قبول نمیکنه

  1. رمز عبور رو باید خودتون یک عبارتی تعیین کنید. ولی کد امنیتی چیزی که توی عکس می‌بینید رو باید وارد کنید. این دو ربطی به هم نداره. اگر هر دو رو به درستی وارد کنید، نباید مشکلی باشه…

 21. ای بابا یکی جواب منو بده چرا سیستم داره اینطوری میکنه رمز عبور قبول میکنه ولی تکرار رمز عبور رو قبول نمیکنه چرا خوب
  خواهشا یکی جواب منو بده

 22. سلام هر دو رو درست وارد میکنم پس چرا اینطوری میشه من یه ماهه که میخوام یه سایت درست کنم ولی نمیشه شمام با این راهنماییتون

  1. سلام؛ اولاً این سایت نیست و وبلاگه! بعدش هم اگر شما تمامی موارد رو درست وارد کنید و به خطاها دقت کنید، خواهید دید که وبلاگ شما در کمتر از چند دقیقه ساخته خواهد شد و می تونید اون رو به راحتی مدیریت کنید. اگر منظورتون از هر دو رو، هم نام کاربری و رمز عبور است، باید دقت کنید که توی هر دوی اونها نباید از حروف فارسی استفاده کنید.

 23. من همه مراحلو انجام میدم ولی وقتی آخرش قبول قوانین سایت و ایجاد وبو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. یا سایت بلاگفا موقتاً مشکل داره، یا ایراد از مرورگر شماست. از یک مرورگر دیگه استفاده کنید و در یک زمان دیگه وبلاگ جدید رو ایجاد کنید.

 24. شایدم از نام کاربریمه ولی آخه با اینکه از حروف اینگیلیسی استفاده کردم ولی باز زیرش مینیویسه : …تنها میتواند حروف اینگیلیسی یا اعداد باشد!!!!!!!!!!

  1. برخی اوقات ممکنه که خود سیستم به دلایل مختلفی این ایراد رو الکی بگیره. بهتره که در این جور مواقع یک زمان دیگه امتحان کنید.

 25. میگم که که این بلاگفا مشکل داره میگن نه اصبل بیخیال
  مدیرون توهم قبول کن که بلاگفا مشکل داره هردفعه یه چیزو بهونه میکنه
  یازده بار اسم وبلاگمو عوض کردم چون بهونه گرفت که تکراریه
  سه بار رمز عبورمو عوض کردم وبازم میگه فقط از حروف انگلیسی استفاده کنید که میکنم اصلا کلا باخودش درگیره
  هردفعه بایه دقتی کد امنیتی رو وارد میکردم که باخودم میگفتم باز بهونه نگیره ولی فاایده نداره مشکل از کیه حالا

 26. سلام هرکارمیکنم مینویسه اطلاعات فرم ناقص است ولی من همه رو پرمیکنم باید چیکار کنم ؟واینکه کدامنیتی روباز نمیکنه من نمیبینم چی نوشته…میشه لطفاکمک کنین… من خیلی وقته میخوام یه وبلا درست کنم اما این مشکلاتو دارم وموفق نمیشم لطفاکمکم کنید…ممنون میشم

  1. این بستگی به این داره که شما میخاید از امکانات کدوم سرویس استفاده کنید؟ اگر خود سایت وبلاگ دهی این قابلیت رو داشته باشه که مشکلی نیست و فقط باید اون رو فعال کنید. ولی اگر میخاید از لایک فیسبوک یا گوگل پلاس استفاده کنید، باید کدهای اونها رو بردارید و اگر سرویس وبلاگ دهی اجازه میدن، توی قالب وبلاگتون استفاده کنید.

 27. سلام….. من میخوام ثبت نام کنم ولی هرچی اسم /ایمیل/رمزعبورروبقیه رومیزنم همش میزنه این وبلاگ قبلاثبت شده…………….. اگه میشه کمکم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ باتشکر……………خسته نباشید…………..

  1. بلاگفا یک سرویس پر کاربر هستش. شما باید از یک نامی استفاده کنید که قبل از شما استفاده نکردند. بهتره از اعداد داخل آدرس وبلاگ استفاده کنید.

 28. سلام من تازه وبلاگ درس کردم ولی وقتی که کسی میخواد به وبلاگ من ورود بشه تو گوگل ادرس منو سرچ میکنه ولی هیچی نمیاره اگه میتونین ج بدین توروخدا مرسی

  1. خوب، همین که تازه وبلاگ رو درست کردید نباید سریع توی گوگل ظاهر بشه. برای وارد شدن به وبلاگ شما، بهتره که آدرس وبلاگ رو به دوستانتون بدید که از این طریق وارد وبلاگ بشن.

  1. سلام؛ اگر میتونید با مشخصاتتون وارد حساب کاربری بشید، همه چیز درسته و نیازی به پیام درست شدن وبلاگ نیست. برخی اوقات بلاگفا درست کار نمیکنه! در غیر این صورت شما هنوز وبلاگتون رو ثبت نکردید.

 29. با سلام. من وقتی مشخصات رو پر می کنم میگه اعداد تصویر رو بنویسید و تصویر رو هم نشون نمیدهد!!!
  لطفا خیلی زود جواب بدین. ممنون

  مارو چی حساب کردین بابا .۴ ساعته دارم کار میکنم.

  1. موقع ثبت نام که عددی نیست که خواسته باشید اون رو وارد کنید! اگر ضربدر زده، به معنی اینه که یا مرورگر شما تصاویر رو نشون نمیده، یا از طرف سرور مشکل وجود داره.

 30. سلام خسته نباشید من فرمو پرمیکنم ولی هرچی کلمه عبور میزنم میگه اشتباه هرچی هم عوضش میکنم یکی دیگ میزنم باز نمیشه.میشه کمکم کنید ی کلمه عبور نمونه بفرسی ب ایمیلم ک منم اونجوری بزنم

  1. به دیگر آموزش‌های وبلاگ نویسی این سایت مراجعه کنید. تمامی مباحث به صورت تکمیلی و تصویری آموزش داده شده است. قبل از پرسیدن سوال حتماً کمی در سایت جستجو کنید تا ببینید آموزش آن داده شده است یا خیر.

 31. کممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممکککککککککککککککککککککککککککککک هر کار می کنم کد امنیتیمو قبول نمی کنه چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

 32. توروخدا کمکم کنید برای ورود به ایجاد وبلاگ جدید هر چی رو لینکتون میزنم یک صفحه باز میکند و روی ان نوشته صفحه پیدا نشد از هر جا لینک ایجاد رو میزنم همین پیغام رو نمایش میده
  کمکککککککککککککککککککککککککککککککککککم کنید

  1. ما که نگفتیم! بلاگفا گفته. بلاگفا با این سایت (بلاگینگ) هیچ ارتباطی نداره. ما فقط آموزش و اطلاع رسانی می‌کنیم.

  1. در حال حاضر امکان ثبت نام و رفتن به قسمت مدیریت وبلاگ وجود ندارد. بلاگفا با مشکل مواجه شده که باید صبر کنید تا مشکلش برطرف بشه.

 33. من مشکل خییییییییلی بزرگی باساخت وبلاگ دارم نمیدونم چراهیچ وقت رمزعبورهای من روقبول نمیکنه خواهش میکنم کمکم کنید

 34. سلام ببخشید تو بلاگفا میشه قسمتی رو گذاشت که برای ورود باید ثبت نام کنی و پول بدی؟یا اینکه واسه دانلود یه فایلی باید مبلغی رو واریز کنی؟خواهش می کنم زود جواب بدین

  1. سلام؛ نه این بخش توی بلاگفا وجود نداره. ولی می‌تونید روی یک نوشته رمز بذارید و با پرداخت مبلغی رمز رو به بازدیدکننده بدید تا بتونه مطلب رو مشاهده کند.

 35. ممنون رمز گذاشتن رو بلدم ولی چطوری میشه با پرداخت مبلغ بازش کنم؟یکی هم اینکه تخلف محسوب نمیشه؟آخه تو قوانین نوشته منافع مالی تخلف محسوب میشه
  ممنونم

  1. باید دستی این کار رو انجام بدید. یعنی طرف بیاد پول رو واریز کنه، شما بررسی اش کنید. اگر درست بود رمز رو به اون ایمیل کنید.
   اما وبلاگ‌های سامانه‌هایی مثل رزبلاگ به شما این امکان رو میدن که به راحتی عضو گیری کنید و برای عضو شدن هم از کاربران پول دریافت کنید. حالا به کاربران عضو خدمات حرفه‌ای بدید.

 36. واقعا ممنونم از راهنمایی هاتون ببخشید که سوالام یکم زیادن
  یه سوال دیگه هم داشتم:من الان یه وبلاگ تو رزبلاگ زدم و عضویت و این جور چیزها رو فهمیدم ولی نمی دونم کدوم قسمته که پولی میکنه اگه میشه راهنماییم کنید

  1. قسمتی نداره که پولی کنه. شما می‌تونید عضویت رو مشروط به تایید خودتون کنید و در زمان عضویت کاربران تون هم بگید که مثلاً باید فلان مقدار پول رو به حساب کارت شما واریز کنند و شماره واریز رو به شما بدن.
   حالا از قسمت کاربران می‌تونید کاربرانی که پول رو پرداخت کردند و مثلاً به شما ایمیل زدند رو تایید کنید.
   در ضمن، یک بستۀ آموزشی کامل از وبلاگ نویسی در تمامی سرویس‌های وبلاگ دهی در هفتۀ آینده آماده میشه که محصول همین سایت است. می‌تونید صبر کنید تمامی آموزش‌ها رو کامل به زبان فارسی دادیم. رز بلاگ و حتی دیگر سایت های وبلاگ دهی هم جزئش هست.

 37. سلام من بعد اینکه میزنم ایجاد وبلاگ میگه ادرس وبلاگ انتخابی قبلا به ثبت رسیده یا رزرو شده. من چیکار کنم حالا؟؟؟

  1. باید یک نام کاربری و یا آدرس وبلاگ دیگری رو انتخاب کنید. می‌تونید با اعداد و یا خط فاصله اون رو متمایز کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *