آموزش های دستۀ: طراحی قالب وبلاگ

۱۹ اسفند, ۱۳۹۲

تبدیل ظاهر وبلاگ به سایت

طراحی قالب وبلاگ ۴ دیدگاه
خواندن ادامه نوشته ...
تبدیل ظاهر وبلاگ به سایت

برخی از وبلاگ‌نویسان به دلیل کلاس داشتن سایت، دوست دارند ظاهر وبلاگ خود را تبدیل به سایت کنند! در اینجا قصد آموزش تبدیل ظاهر وبلاگ به سایت را ندارم. ولی جهت راهنمایی چند نکته را خدمت شما عرض خواهم کرد.


۹ تیر, ۱۳۹۲

پشتیبان گرفتن از قالب وبلاگ

طراحی قالب وبلاگ ۶ دیدگاه

حتماً تا به حال شده که می‌خواستید قالب وبلاگ‌تان را تغییر دهید، و پس از انجام این کار مشاهده کردید که ظاهر وبلاگ به هم ریخته است. کاری که باید در این حالت انجام دهید، استفاده از نسخه‌ی پشتیبان قالب وبلاگ است که اگر داشته باشید، نگرانی وجود نخواهد داشت. در ادامه در مورد نحوه‌ی انجام این کار توضیحاتی خدمت شما داده می‌شود.


۸ آبان, ۱۳۹۱

ساخت آنلاین نماد برای وبلاگ

طراحی قالب وبلاگ ۲۱ دیدگاه

یکی از راه های ساخت یک نماد برای وبلاگ استفاده از سامانه های برخط است که کار شما را بسیار راحت می‌کند. فقط کافی است صفحه مرورگر را باز کنید و وارد سامانه مورد نظر شوید. سپس با استفاده از ابزارهایی که به شما اختصاص می‌دهد، کار ساخت Favicon را به اتمام برسانید. در این نوشته به سه سامانه برخط عالی برای ساخت نماد اشاره می‌کنیم.


۱۹ مهر, ۱۳۹۱

آموزش درج نماد برای وبلاگ

طراحی قالب وبلاگ ۴۰ دیدگاه

تا به حال در بالای مرورگر زمانی که یک صفحه وب را باز می‌کنید، دیده اید که یک نماد کوچک که معرف آن سایت است، به شما نشان داده می‌شود. در وبلاگ هم شما می‌توانید این نماد یا آیکن را سفارشی کنید، و به اصطلاح نماد خودتان را به جای نماد سرویس دهنده وبلاگ قرار دهید، که در این نوشته به طور کامل در این باره توضیح می‌دهیم.


۱ شهریور, ۱۳۹۱

تغییر سربرگ قالب وبلاگ

طراحی قالب وبلاگ ۵۳ دیدگاه

سربرگ در وبلاگ معمولاً به تصویری در بالای صفحات وبلاگ اشاره دارد که خیلی از اوقات، زمانی که یک قالب را بروی وبلاگتان نصب می کنید، به صورت اجباری یک تصویر برای سربرگ نشان داده می شود. تا به حال به این فکر کرده اید که می توانید این سربرگ را عوض کنید؟ خوب، در این نوشته به شما نحوه انجام این کار را به شیوه ای کاملاً ساده آموزش می دهیم.


هاست فوق ارزان وبنولوگ