ایجاد صفحه جدید در پرشین بلاگ

منتشر شده در ۳۰ مرداد, ۱۳۹۴ در دستۀ پرشین بلاگ بدون دیدگاه
Rate this post

راجع به صفحات جداگانه در سرویس‌های مختلف وبلاگ دهی زیاد گفتیم. اینکه این صفحات چه هستند و تفاوت‌شان با دیگر صفحات وبلاگ در چیست. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به مطالب دیگر سایتب بلاگینگ مراجعه کنید. اما برای ایجاد صفحه جدید در پرشین بلاگ که همان صفحۀ جداگانه است، پس از اینکه به بخش مدیریت همان وبلاگ رفتید، کافی است از گروه مدیریت مطالب، روی پیوند ایجاد صفحه جدید از نوار سمت راست کلیک کنید.

پیوند ایجاد صفحه جدید در پرشین بلاگ

پیوند ایجاد صفحه جدید در پرشین بلاگ

حالا در صفحه‌ای که برای شما در مرورگر باز می‌شود، باید سه جزء صفحه را وارد کنید و روی دکمۀ انتشار کلیک کنید.

ایجاد صفحه جدید در پرشین بلاگ

ساخت صفحه جداگانه در پرشین بلاگ

  1. عنوان صفحه: یک عنوان برای صفحه تعیین کنید که این عنوان در صفحۀ نتایج موتور جستجو و همچنین در بالای خود صفحه به کاربران نشان داده خواهد شد. معمولاً عنوان صفحه یا “درباره ما” یا “تماس با ما” یا از این قبیل عناوین است.
  2. آدرس صفحه: شما باید در اینجا قسمت آخر آدرس یا نشانی صفحه را تعیین کنید. حتماً باید از حروف و اعداد انگلیسی استفاده کنید.
  3. متن صفحه جدید: متن صفحه را در این جعبه باید وارد کنید و از دکمه‌های ویرایشی بالای این جعبه هم برای ویرایش و سبک بندی آن استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر راجع به این دکمه‌ها، به مطلب ارسال مطلب در پرشین بلاگ مراجعه کنید.

در صفحه جداگانه پرشین بلاگ، شما می‌توانید پیوند، تصویر، ویدئو، شکلک، فایل برای دانلود و … قرار دهید. شاید تنها تفاوت صفحۀ جداگانه در این باشد که بازدید کنندگان در این صفحات قادر به گذاشتن نظر نیستند. این بود از ایجاد صفحه جدید در پرشین بلاگ .