وبلاگ نویسی در پرشین بلاگ

منتشر شده در ۱ اردیبهشت, ۱۳۹۳ در دستۀ پرشین بلاگ ۱ دیدگاه
2.7/5 - (4 امتیاز)

پرشین بلاگ (Persian Blog) به عنوان دیگر سرویس وبلاگ‌دهی که کاربران بسیاری را میزبانی می‌کند، از دیگر گزینه‌های یک وبلاگ نویس است. اگر شما هم می‌خواهید یک وبلاگ را راه‌اندازی کنید، و یا همینک درون این سرویس وبلاگ یا وبلاگ‌هایی را برای مدیریت دارید، بهتر است با تمامی امکانات آن آشنا باشید تا تجربۀ وبلاگ‌نویسی خوبی را در این سرویس به دست آورید.

وبلاگ نویسی در پرشین بلاگ

وبلاگ نویسی در پرشین بلاگ

وبلاگ نویسی در پرشین بلاگ دارای مزایا و معایبی برای خود است که بر همین اساس کاربران اینترنت آن را برای وبلاگ نویسی انتخاب می‌کنند. استفاده از امکانات پرشین بلاگ رایگان است و هر کسی به هر تعدادی که خواسته باشد می‌تواند در این سامانه وبلاگ داشته باشد.

در مورد مزیت‌هایی که پرشین بلاگ دارد، به صورت مفصل صحبت خواهد شد. اما یکی از این مزیت‌ها، امکان مدیریت چند وبلاگ با یک حساب کاربری است. یعنی شما در ابتدای ثبت نام در پرشین بلاگ یک حساب می‌سازید، پس از آن اولین وبلاگ خود را ایجاد می‌کنید. حالا از این به بعد هر زمان که احساس کردید یک وبلاگ دیگر نیاز دارید، فقط کافی است با وارد شدن به حساب خود، از همان صفحۀ اول، وبلاگ جدید را بسازید. بدین ترتیب، تمامی وبلاگ‌های شما جلوی چشمان‌تان خواهد بود و از یک مکان می‌توانید همه را مدیریت کنید.

از دیگر ویژگی‌های خوب پرشین بلاگ، امکان بهره بردن از فضایی است که برای بارگذاری عکس تعبیه شده است. پس دیگر شما نیازی به سایت‌های آپلود عکس نخواهید داشت. این کار به سادگی از درون خود محیط پرشین بلاگ امکان پذیر است.

اگر پرشین بلاگ را به عنوان سامانۀ وبلاگ نویسی خود انتخاب کردید، وقت آن است که کار با آن را به صورت حرفه‌ای بیاموزید تا بتوانید از تمام امکانات آن برای هر چه بهتر نوشتن در وبلاگ استفاده کنید. پس با آموزش وبلاگ نویسی در پرشین بلاگ همراه ما باشید.