درباره ما

سایت Bloging.ir در ۲۱ بهمن سال ۱۳۹۰ راه‌اندازی شد و تا به امروز نظر بسیاری از وبلاگ نویسان تازه‌کار و حرفه‌ای را به خود جلب کرده است. هدف از راه‌اندازی، گرفتن رتبۀ یک پایگاه‌های آموزشی در زمینۀ آموزش وبلاگ نویسی بود که برای نیل به آن باید مقالات با کیفیت بالا و در عین حال ساده تولید می‌شد. به همین منظور کار تولید محتوا شروع شد و تا امروز ادامه داشته است.

درباره بلاگینگ آموزش وبلاگ نویسی
دربارۀ بلاگینگ | آموزش وبلاگ نویسی

وبلاگ‌ها به عنوان بخشی نه چندان کوچک از اجتماعات مجازی، محیط بسیار پویایی هستند که حتی در نگاه اول نظر بسیاری را به خود جلب می‌کنند. به همین دلیل افراد معمولاً اولین فعالیت مجازی خود را با ساخت یک وبلاگ شروع می‌کنند. خوشبختانه این کار هم ساده و هم رایگان است و سرویس‌های بسیاری هم برای این کار وجود دارند.

افراد معمولاً وبلاگ‌نویسی را با آزمون خطا یاد می‌گیرند، که این به دلیل همان ساده بودن این کار است. اما خیلی‌ها هم با همان نکات ساده‌ای که یاد گرفتند کار خود را به پیش می‌برند و سعی نمی‌کنند در وبلاگ نویسی حرفه‌ای شوند. در بلاگینگ، علاوه بر اینکه به افراد مبتدی هم توجه شده، نکات حرفه‌ای و خاص کسانی که چند سال از عمر خود را روی وبلاگ‌نویسی گذاشته‌اند هم آموزش داده شده است.

تهیۀ تمامی محتوای آموزشی، به صورت تولیدی بوده و شما قبل از آن، مقالات، فیلم‌ها و پادپخش‌ها را در هیچ کجای دیگر اینترنت مشاهده نکردید. مگر اینکه بعد از انتشار در این سایت، در سایت یا وبلاگی دیگر بازنشر شده باشد که این کار بدون ذکر منبع و پیوند مجاز نیست. شما خود بهتر می‌دانید تولید یک مقالۀ با کیفیت چه قدر می‌تواند زمان‌بر باشد.

در تولید آموزش‌ها سعی شده همگی همراه با تصویر و محتویات کمکی باشد. به همین دلیل فیلم‌ها و پادپخش‌های آموزشی هم در کنار مقاله‌ها در سایت منتشر خواهند شد. به نظر می‌رسد با این کار کمک زیادی به صرفه‌جویی وقت شما خواهد شد؛ چرا که با صِرف خواندن متن پاسخ سوال خود را نمی‌یابید، بلکه تصاویر و فیلم‌ها هم به کمک شما خواهند آمد.

همیشه سعی کنید قبل از پرسیدن سوال در قسمت نظرات نوشته‌ها، از نبود جواب آن در نوشته‌های سایت مطمئن شوید. باید گفت هر روز زمان زیادی بابت پاسخ به نظرات صرف می‌شود که با رعایت این مورد، زمان بیشتری روی تولید محتوا گذاشته خواهد شد. در ضمن شما هم می‌توانید به سوالات دوستان خود در قسمت نظرات پاسخ دهید.

استفاده از تمامی محتویات تارنما رایگان بوده، اما شما هم مسئولید تا به کیفیت این محتویات افزوده گردد. پس به هر طریقی که امکان دارد باید بتوانید نکات مثبت و منفی را به ما گوشزد کنید تا به آنها رسیدگی شود. یکی از این راه‌ها امتیاز دادن به نوشته‌های سایت با ستاره‌های امتیازی زیر هر مطلب است. بدین ترتیب نویسندۀ نوشته از کیفیت آن آگاه شده و در جهت تولید مقالات محبوب تلاش خواهد شد.

در پایان از توجه شما به این سایت بسیار سپاسگذارم و بابت معرفی آن به دیگران از شما تشکر ویژه دارم.
وبلاگ نویسی شادی داشته باشید :))